Exogen Wypożyczanie do domu

Opis sposobu wypożyczenia i zwrotu Exogenu.

Szanowni Państwo poniżej znajduje się dokładny opis czynności które należy wykonać aby wypożyczyć Exogen. Jest on zawarty w kilku prostych krokach które nalezy wykonać. Proszę dokładnie przeczytać szczególnie opis kroku czwartego dotyczy on RODO.

Krok 1. Proszę o kontakt telefoniczny 608594353 lub przez stronie internetowa Medicartro.com.pl przez zakładkę kontakt .

Jest ona umieszczona na stronie głównej po lewej stronie na samym dole. W zakładce kontakt proszę wpisać: w pierwszym wierszu: Imię i Nazwisko, w drugim wierszu adres E mail, w treści proszę o podanie powodu kontaktu z wypożyczalnią. Jeśli Państwo są zainteresowani wypożyczeniem lub kupnem urządzenia Exogen proszę to wpisać i podać numer telefonu.

Krok 2. Wypożyczalnia wyśle stosowną odpowiedz a jeśli Państwo chcą wypożyczyć Exogen prześlemy umowę wypożyczenia do wglądu bez danych Pacjenta.

Krok 3. Prosimy o akceptację treści umowy mailowo lub telefonicznie.

Krok 4. Po przesłaniu akceptacji poprosimy o wysłanie zdjęcia lub skanu dowodu osobistego z zasłoniętymi numerami i serią dowodu osobistego. Nie wymagamy pełnych danych Pacjenta. Jeśli jest to skan prosimy dodatkowo o napisanie na skanie ręcznie” przesłanie w celu wypożyczenia Exogenu”. Taka procedura ma na celu ochronę danych osobowych i daje pewność iż skan nie zostanie użyty w innym celu niż wypożyczenie Exogenu.

Krok 5. Dane ze skanu lub zdjęcia wpisujemy do umowy i w tej uzupełnionej formie przesyłamy zwrotnie do pacjenta w celu sprawdzenia danych i ponownej akceptacji.

Krok 6. Wysyłamy urządzenie poprzez kuriera. Przy odbiorze urządzenia od kuriera jeden egzemplarz umowy znajduje się w urządzeniu. Jest on dla Państwa. Drugi posiada kurier i poprosi Państwa o jej podpisanie. Umowa, która posiada kurier podpisana Przez Państwa wraca do wypożyczali. Kurier nie pobiera  opłat za przesyłke i za wypozyczenie urządzenia.

Krok 7. Korzystacie z urządzenia. Po zakończeniu okresu wypożyczenia w odpowiednim umówionym dniu wypożyczalnia przysyła kuriera w celu odbioru. Po podjęcieu przesyłki kurier pozostawia Państwu kopię listu przewozowego zwrotnego do wypożyczalni w celu udokumentowania oddania przesyłki do wypożyczalni.

Krok 8. Otrzymujecie Państwo fakturę poczta lub mailowo.