Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/medicartro/domains/medicartro.com.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Treragun G3 masaż, teraoia w domu - Medicartro

Terapia Theragun G3

Witamy.

Proponujemy wygodne stosowanie terapii perkusyjnej THERAGUN G3  w domu pacjenta. Urządzenie  przeznaczone jest do stosowania w gabinetach lekarskich i do terapii w zaciszu domu. THERAGUN G3 rozluźnia zmęczone mięśnie i powoduje głęboki relaks poprzez dotarcie do głębokich, trudno dostępnych struktur mięśni . Praca Teragun jest forma masażu i terapii perkusyjnej.

Bardzo prosto i efektywnie zmniejsza napięcie mięśni wywołane stresem w pracy lub ciężką pracą fizyczną. Dobre efekty notuje też po wyczrepującym treningu.

Do wyboru są dwa tryby pracy, szybkości działania urządzenia 2400 uderzeń na minutę i 1750 uderzeń. Posiada cztery końcówki do stosowania na całym ciele człowieka. Amplituda ruchu głowicy to 16 mm. Nacisk wywierany w czasie zabiegu to 18,1 kg.

Istnieje możliwość wypożyczenia urządzenia do domu wysyłkowo. W obrębie miasta Krakowa transport do pacjenta jest bezpłatny. Wypożyczenie jest liczone w dobach.

Numer telefonu do kontaktu i rejestracji na zabiegi :

608 594 353

Zapraszamy.

Adres email (*)
Imie i nazwisko
Telefon (*)
Treść (*)
(*) - pola wymagane