Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/medicartro/domains/medicartro.com.pl/public_html/libs/Smarty/Smarty_Compiler.class.php on line 273
Exogen Wypożyczanie do domu, złamanie kości,exogen, wypożyczanie - Medicartro

Exogen Wypożyczanie do domu

Opis sposobu wypożyczenia i zwrotu Exogenu.

Szanowni Państwo poniżej znajduje się dokładny opis czynności które należy wykonać aby wypożyczyć Exogen. Jest on zawarty w kilku prostych krokach które należy wykonać. Za wypożyczenie nie pobieramy kaucji.


https://exogen.com.pl/exogen-oferta/


Krok 1. Proszę o kontakt telefoniczny 608594353 lub przez stronę internetową

http://medicartro.com.pl/form/show/id=1    przez zakładkę kontakt .

Jest ona umieszczona na stronie głównej po lewej na samym dole. W zakładce kontakt proszę wpisać: w pierwszym wierszu: Imię i Nazwisko, w drugim wierszu adres E mail, w treści proszę o podanie powodu kontaktu z wypożyczalnią. Jeśli Państwo są zainteresowani wypożyczeniem lub kupnem urządzenia Exogen proszę to wpisać i podać numer telefonu.

Krok 2. Wypożyczalnia wyśle stosowną odpowiedz a jeśli Państwo chcą wypożyczyć Exogen prześlemy umowę wypożyczenia do wglądu bez danych Pacjenta.

Krok 3. Prosimy o akceptację treści umowy mailowo lub telefonicznie.

Krok 4. Wysyłamy urządzenie poprzez kuriera. Przy odbiorze urządzenia od kuriera jeden egzemplarz umowy znajduje się w urządzeniu. Jest on dla Państwa. Drugi posiada kurier i poprosi Państwa o jej podpisanie. Umowa, która posiada kurier podpisana Przez Państwa wraca do wypożyczali. Kurier nie pobiera  opłat za przesyłke i za wypożyczenie urządzenia.

Krok 5. Korzystacie z urządzenia. Po zakończeniu okresu wypożyczenia w odpowiednim umówionym dniu wypożyczalnia przysyła kuriera w celu odbioru. Po podjęcieu przesyłki kurier pozostawia Państwu kopię listu przewozowego zwrotnego do wypożyczalni w celu udokumentowania oddania przesyłki do wypożyczalni.

Krok 6. Otrzymujecie Państwo fakturę poczta lub mailowo.